Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
