Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: The date the node was posted.
ku: بەرواری بڵاوکردنەوەی گرێ.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
