Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
