Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
