Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Create @name
nn: Lag @name

en: - All -
nn: - Alle -
