Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: The date the node was posted.
sk: Dátum odoslania uzla.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: The date the node was most recently updated.
sk: Dátum poslednej úpravy uzlu.

en: Asc
sk: Vzostupne
