Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: more
sv: mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: The date the node was posted.
sv: Datum då noden skapades.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Active status
sv: Aktiv status

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: The date the node was most recently updated.
sv: Datumet som noden senast uppdaterades.

en: Add
sv: Lägg till

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Provide a simple link to edit the content.
sv: Tillhandahåll en enkel länk för att redigera innehållet.
