Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Create @name
th: สร้าง @name

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง

en: Provide a simple link to edit the content.
th: มีการทำเครื่องหมายไปที่เนื้อหาเพื่อแก้ไข
