Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Create @name
bg: Създай @name

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.
