Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Create @name
eo: Verku @name

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
