Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Create @name
et: Lisa @name

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
