Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Create @name
fi: Luo @name

en: @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: The date the node was posted.
fi: Solmun lähetyspäivämäärä.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Active status
fi: Aktiivisuuden tila

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: The date the node was most recently updated.
fi: Solmun viimeisin päivityspäivämäärä.

en: Master
fi: Isäntä

en: Provide a simple link to edit the content.
fi: Tarjoa yksinkertainen linkki sisällön muokkaamiseksi.
