Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: View
fy: Besjen

en: Active
fy: Aktyf

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
