Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Date created
gl: Data de creación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Create @name
gl: Crear @name

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: The date the node was posted.
gl: A data que o nodo foi enviado.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Date changed
gl: Data modificada

en: The date the node was most recently updated.
gl: A data de actualización máis recente do nodo.
