Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Create @name
he: יצירת @name

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
