Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Create @name
is: Stofna @name

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Date changed
is: Dags breytt
