Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: The date the node was posted.
jv: Tanggal node nalika dikirim.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: The date the node was most recently updated.
jv: Tanggal node sing paling sering dianyari.

en: Asc
jv: Urut Maju
