Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Create @name
kk: @name құру

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
