Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to no translation catalogue (37 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: Cancel
no: Avbryt

en: Language
no: Språk

en: more
no: mer

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Label
no: Etikett

en: Default
no: Standard

en: View
no: Vis

en: Active
no: Aktiv

en: Page
no: Side

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: ‹ previous
no: ‹ forrige

en: next ›
no: neste ›

en: Date created
no: Dato opprettet

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Apply
no: Bruk

en: « first
no: « første

en: last »
no: siste »

en: Offset
no: Forskyving

en: Create @name
no: Opprett @name

en: @type %title has been deleted.
no: @type %title ble slettet.

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.

en: Edit link
no: Rediger lenke

en: The date the node was posted.
no: Datoen innlegget ble lagt inn.

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Date changed
no: Dato endret

en: The date the node was most recently updated.
no: Datoen noden var sist oppdatert.

en: Asc
no: Stigende
