Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
