Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Create @name
se: Ásat @name
