Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
