Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Sort by
sr: Сортирај по
