Setting entities (7.x-1.1-beta1) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: more
vi: thêm

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Active
vi: Hoạt động

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Create @name
vi: Tạo @name

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Edit link
vi: Sửa liên kết

en: The date the node was posted.
vi: Ngày khởi tạo node.

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.

en: The date the node was most recently updated.
vi: Ngày nút được cập nhật gần nhất.

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
