Settings Menu Link (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Path
cs: Cesta

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
cs: Systém menu ukládá pouze systémové cesty, ale pro zobrazení bude použit URL alias. %link_path bylo uloženo jako %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
cs: Cesta pro tento odkaz menu. Může být interní jako například %add-node, nebo externí URL jako %drupal. Pokud má odkaz směřovat na úvodní stránku, zadejte %front.
