Settings Menu Link (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Path
hr: Putanja

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hr: Sustav izbornika čuva samo putanje sustava, ali će koristiti URL nadimke za prikaz. %link_path je spremljen kao %normal_path.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
hr: Putanja ove izborničke poveznice. Ovo može biti interna Drupal putanja kao što je %add-node ili vanjska putanja kao što je %drupal. Unesite %front za poveznicu naslovnicu.
