Settings Menu Link (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
km: ប្រព័ន្ធ​ម៉ឺនុយ​ស្ដុក​តែ​ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ប៉ុណ្ណោះ ប៉ុន្តែ​វា​នឹង​ប្រើ​ឈ្មោះ​ URL ក្លែងក្លាយ​សម្រាប់​បង្ហាញ ។ %link_path ត្រូវ​បាន​គេ​ស្ដុក​ជា %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
km: ផ្លូវ​សម្រាប់​តំណ​ម៉ឺនុយ​នេះ ។ វា​អាច​ជា​ផ្លូវ​ខាង​ក្រៅ​របស់​ Drupal ​ដូច​ជា​ %add-node ​ឬ​ URL ខាង​ក្រៅ ដូច​ជា​ %drupal ។ បញ្ចូល​ %front ​ទៅ​តំណទំព័រ​មុខ​ ។
