Settings Menu Link (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Path
nl: Pad

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
nl: Het pad voor deze menulink. Dit kan een intern pad zijn zoals %add-node of een externe URL zoals %drupal. Voer %front in voor een link naar de voorpagina.

en: The path '@link_path' is invalid.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig.
