Settings Menu Link (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Path
sk: Cesta

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sk: Menu systém obsahuje iba systémové cesty, ale pre zobrazenie sa použijú URL aliasy. %link_path bol uložený ako %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
sk: Cesta pre tento odkaz v menu. Môže to byť interná cesta v Drupale, napr. %add-node alebo externá URL adresa, napr. %drupal. Zadajte %front pre odkaz na hlavnú stránku.
