Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bo: འདེམས་བྱང་མ་ལག་གིས་མ་ལག་གི་སྦྲེལ་ལམ་ཁོ་ན་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ་ཡིན། ཡིན་ཡང་འཆར་དུས་སུ་དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་བེད་སྤྱོད་པ་དང། དཔེར་ན་%link_path་ནི་%normal_path་སྤྱད་ནས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
bo: འདེམས་བྱང་འདི་ཡིས་སྦྲེལ་པའི་འགྲོ་ལམ་ Drupal ནང་ཁུལ་གྱི་འགྲོ་ལམ་ཡིན་ནའང་ཆོག དཔེར་ན %add-node ཡང་ན་ཕྱི་རོལ་གྱི་ URLསྟེ། དཔེར་ན %drupalལྟ་བུ།  %front ནང་འཇུག་བྱས་ན་གཙོ་ངོས་སུ་སྦྲེལ་ནུས།
