Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Path
ca: Camí

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
ca: El sistema de menús només emmagatzema rutes del sistema, però utilitzarà l'àlies de la URL a l'hora de mostar-ho. S'ha emmagatzemat %link_path com a %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
ca: El camí per aquest enllaç de menú. Pot ser un camí intern del Drupal com %add-node o una URL externa com %drupal. Introduïu %front per a enllaçar a la portada.
