Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Path
et: Tee

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
et: Menüüsüsteem salvestab ainult süsteemsed teekonnad, kuid kasutab näitamisel aliasi. %link_path salvestati kui %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
et: Selle menüüviite tee. See võib olla Drupali sisene viide, näiteks %add-node, või väline URL, näiteks %drupal. Sisesta %front et tekitada viide esilehele.
