Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Path
fi: Polku

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fi: Valikkojärjestelmä tallentaa vain järjestelmäpolkujen osoitteet, näkyvä osoite haetaan URL-aliaksesta. %link_path tallennettiin muodossa %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
fi: Valikon linkin polku. Polku voi olla joko Drupalin sisäinen polku kuten %add-node tai ulkoinen osoite kuten %drupal. Syötä %front linkittääksesi etusivulle.
