Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Path
gl: Ruta

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
gl: O menú do sistema só almacena as rutas do sistema, pero empregará o alias de URL para mostralas. %link_path foi almacenada como %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
gl: A ruta para este enlace de menú. Pode ser unha ruta interna de Drupal como %add-node ou unha URL externa como %drupal. Escriba %front para enlazar ca páxina principal.
