Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Path
oc: Camin

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
oc: Lo sistèma de menú enregistra uniquement los camins sistèmas, mas utilizara los aliasses d'URLs al moment de l'afichatge. %link_path es estat enregistrat coma %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
oc: Lo camin per aqueste ligam de menú. Aquò pòt èsser un camin interne de Drupal coma %add-node o una URL externe coma %drupal. Utilizar %front per far un ligam cap a la pagina d'accueil.
