Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Path
pl: Ścieżka

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
pl: System menu przechowuje jedynie ścieżki systemowe, choć korzysta z aliasów podczas wyświetlania odnośników. Adres %link_path został zapisany jako %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
pl: Ścieżka dla linku. Tu możesz podać wewnętrzną ścieżkę w Drupalu, taką jak %add-node lub zewnętrzny adres URL, taki jak %drupal. Napisz %front aby utworzyć link do strony głównej.
