Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Path
sv: Sökväg

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sv: Menysystemet lagrar enbart systemsökvägar, men kommer att använda URL-aliaset för visning. %link_path har lagrats som %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
sv: Sökvägen till denna menylänk. Detta kan vara en intern sökväg i Drupal såsom %add-node eller en extern länk som %drupal. Ange %front för att länka till startsidan.

en: The path '@link_path' is invalid.
sv: Sökvägen "@link_path" är ogiltig.
