Settings Menu Link (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Path
be: Сцежка

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
be: Сістэма меню захоўвае толькі сістэмныя сцежкі, але для адлюстравання будзе выкарыстоўваць URL псеўданімаў. %link_path быў захаваны ў %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
be: Сцежка для гэтай спасылкі меню. У якасці яе можа выступаць унутраная сцежка Drupal, такая як %add-вузел, альбо знешні URL, такі як %drupal. Увядзіце %front для спасылкі на галоўную старонку.
