Settings Menu Link (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Path
da: Sti

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
da: Menusystemet gemmer kun systemstier, men bruger URL-aliaser ved visning. %link_path er gemt som %normal_path

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
da: Stien dette menu-link henviser til. Kan være en intern Drupal-sti som %add-node eller en ekstern URL som %drupal. Indtast %front for at henvise til forsiden.

en: The path '@link_path' is invalid.
da: Stien '@link_path' er ikke korrekt.
