Seventeen (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Last
hu: Utolsó

en: First
hu: Első

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja
