Seventeen (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Last
uk: Останній

en: First
uk: Перший

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Go to the previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки
