Seventeen (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Last
vi: Cuối

en: First
vi: Đầu tiên

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang
