Seventeen (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
