SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Mode
ar: النمط

en: Template
ar: القالب

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: profile
ar: ملف مستخدم

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين
