SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Mode
be: Лад

en: Template
be: Шаблон

en: Profile
be: Профіль

en: profile
be: профіль

en: Profiles
be: Профілі

en: profiles
be: профілі

en: Appearance settings
be: Налады знешнасці
