SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད
