SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: None
ca: Cap

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Template
ca: Plantilla

en: Profile
ca: Perfil

en: profile
ca: perfil

en: Profiles
ca: Perfils

en: profiles
ca: perfils

en: Appearance settings
ca: Paràmetres de l'aparença
