SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: None
cs: Žádné

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Mode
cs: Režim

en: Template
cs: Šablona

en: Profile
cs: Profil

en: profile
cs: profil

en: Profiles
cs: Profily

en: profiles
cs: profily

en: Appearance settings
cs: Nastavení vzhledu
