SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Mode
da: Tilstand

en: Template
da: Skabelon

en: Profile
da: Profil

en: profile
da: profil

en: Profiles
da: Profiler

en: profiles
da: profiler

en: Appearance settings
da: Udseende
