SexyBookmarks (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: None
eo: Neniu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Profile
eo: Profilo

en: profile
eo: profilo

en: Profiles
eo: Profiloj
